Zvezda sigurna protiv Radničkog
05.08.2020 Beograd

Zvezda sigurna protiv Radničkog Foto: Beta/Branislav Božić
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras na svom terenu Radnički iz Niša sa 3:0, u utakmici drugog kola Super lige Srbije.

Golove za drugu pobedu crveno-belih u sezoni postigli su Veljko Nikolić u 43, Srđan Spiridonović u 46. i Aleksandar Katai u 76. minutu.

Fudbaleri Zvezde su u prvom poluvremenu imali loptu u svom posedu, ali golova nije bilo sve do samog finiša.

Prvo je Nikolić postigao lep gol u 43. minutu udarcem sa ivice šesnaesterca, a potom je tačku na prvo poluvreme stavio Spiridonović nakon duplog pasa sa Ivanićem.

Sve dileme oko pobednika razrešio je Katai pogotkom u 76. minutu, posle asistencije Spiridonovića.

Fudbaleri Zvezde u trećem kolu gostuju Mačvi, dok će Radnički dočekati Novi Pazar.

autor: SA izvor: Beta