Bajern ubedljiv protiv Čelsija, remi Napolija i Barselone
25.02.2020 London

Bajern ubedljiv protiv Čelsija, remi Napolija i Barselone Foto: Beta/AP/Frank Augstein
Fudbaleri Bajern Minhena pobedili su večeras Čelsi u Londonu sa 3:0, u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.

Dvostruki strelac bio je Serž Gnabri, u 51. i 54. minutu, dok je strelac još u 76. bio Robert Levandovski, asistent kod prva dva pogotka.

Čelsi je utakmicu završio sa igračem manje, zbog crvenog kartona Markosa Alonsa u 83. minutu.

Napoli i Barselona su u drugoj večerašnjoj utakmici igrali nerešeno 1:1.

Napuli je imao prednost od 30. minuta golom Drisa Mertensa, a Barselona je izjednačila u 57. preko Antoana Grizmana.

Srpski fudbaler Nikola Maksimović igrao je celu utakmicu za Napoli.

Gosti iz Barselone su utakmicu završili sa igračem manje, pošto je Arturo Vidal isključen u 89. minutu zbog dva žuta kartona.

Barselona će u revanšu igrati i bez Serhija Buskeca, koji je suspendovan zbog žutih kartona.

Revanši će se igrati 18. marta u Minhenu i Barseloni.

autor: SA izvor: Beta